Limanowszczyzna. Nielegalna hodowla w piwnicy

Limanowszczyzna. Nielegalna hodowla w piwnicy

Na jego trop wpadli policjanci z Komendy Wojewódzkiej. 41-letni mieszkaniec Limanowszczyzny prowadził w piwnicy nielegalną hodowlę. Usłyszał już zarzuty i odpowie przed sądem.

Kryminalni z Wydziału do zwalczania Przestępczości Narkotykowej KWP w Krakowie wraz z funkcjonariuszami z Limanowej odwiedzili 41-latka rano 9 maja. Mieszkaniec powiatu limanowskiego zaprzeczał, by posiadał czy hodował narkotyki. Mundurowi przeszukali jednak jego posesję i w piwnicy znaleźli uprawę konopi indyjskich.

– Znajdowały się tam krzewy w różnej fazie wzrostu, a także infrastruktura służąca do uprawy tych nielegalnych roślin tj. lampy ledowe, wentylatory, nagrzewnice – informują funkcjonariusze z KPP w Limanowej.

Policjanci zabezpieczyli też około 420 gramów suszu, czyli prawdopodobnie wcześniejsze plony mężczyzny. 41-latek został zatrzymany.

W limanowskiej prokuraturze mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania znacznych ilości marihuany, uprawy oraz posiadania przedmiotów służących do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających. Ponadto decyzją prokuratora 41-latek otrzymał dozór policji i zakaz opuszczania kraju. Zastosowano wobec niego również poręczenie majątkowe. Mężczyzna odpowie przed sądem. Może spędzić od roku do 10 lat za kratkami.

fot. KPP w Limanowej

Czytaj też: Nowy Sącz. Strażacka interwencja na torach kolejowych

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.