Limanowszczyzna. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do potoku

Limanowszczyzna. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do potoku

Część mieszkańców już relaksuje się korzystając z długiej ,,majówki”, inni dopinają ostatnie sprawy aby z czystą głową rozpocząć majowy relaks. Atmosfera zbliżającego się urlopu udziela się również kierowcom na Limanowszczyźnie, w których jazdę wkrada się roztargnienie. Efekt: dwa wypadki i cztery kolizje.

Jak zawiadamia przedstawicielstwo prasowe Komendy Powiatowej Policji w Limanowej ostatnie dni przyniosły kilka zdarzeń drogowych. Dwie osoby z powodu doznanych obrażeń zostały zabrane do szpitala. Miało to miejsce w przypadku wypadku w Kasinie Wielkiej (27 kwietnia) gdzie 54-latek jadąc skuterem nagle z niejasnych przyczyn zjechał na lewy pas, i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnej strony samochodem. Kierowca skutera został przewieziony do placówki medycznej.  Kolejnego dnia, w niedzielę w Mszanie Dolnej również doszło do podobnego w przebiegu jak i skutkach wypadku. 48-latka podczas jazdy zjechała na przeciwległy pas i doprowadziła do zderzenia czołowego. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala.

29 kwietnia w Męcinie młoda kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do potoku.

,,23-letnia kierująca pojazdem marki Seat w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, uderzyła w barierę energochłonną, wjechała do koryta potoku i doprowadziła do wyrzucenia pojazdu. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Została ukarana mandatem karnym” informuje przedstawicielstwo prasowe KPP Limanowa. Tym samym policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach w tym urlopowym czasie.

fot. KPP Limanowa

Czytaj też:

Poważny wypadek na trasie Nowy Sącz – Czchów. Na miejscu LPR. Dwie osoby walczą o życie

Reklama