Posłuchaj hymnu Światowych Dni Młodzieży w Panamie nagranego przez limanowian!

Posłuchaj hymnu Światowych Dni Młodzieży w Panamie nagranego przez limanowian!

Polska aranżacja hymnu Światowych Dni Młodzieży 2019 w Panamie już gotowa. Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM powierzyło jej przygotowanie Okręgowemu Duszpasterstwu Młodzieży w Limanowej.

Pieśń, którą nagrywano w sądeckim „Miasteczku Multmedialnym” nosi tytuł „Niech mi się stanie według słowa Twego”. Jej autorem jest Panamczyk Abdiel Jiménez. Aranżacji podjął się Bartek Szułakiewicz z Tarnowa. Solistami są limanowscy artyści – Marta Florek, Andrzej Skorupa, Iwona Młynarczyk i ks. Łukasz Żurek.

W nagraniach wziął udział 90-osobowy chór stworzony głównie z limanowskiej młodzieży, przyjaciół z krakowskich chórów oraz chóru Gos.pl z Tarnowa. W składzie orkiestry i bandu znalazło się kilkudziesięciu uzdolnionych instrumentalistów z regionu limanowskiego i zaprzyjaźnionych artystów z Krakowa.

Premiera wykonania utworu „na żywo” odbędzie się w Limanowej – 23 września, podczas Diecezjalnego Spotkania Młodzieży – Synaj.

A oto oficjalny teledysk i efekt nagrań:

 

 

O pracy nad hymnem opowiadają koordynatorka projektu polskiej aranżacji hymnu, dyrygentka oraz księdz – opiekun artystyczny projektu:

źródło: Karolina Błażejczyk: sdm.org.pl

materiał audio nagrany przez Karolinę Błażejczyk i Alicję Majdę