Liga Okręgowa. Na którym miejscu skończy Kolejarz Stróże?

Do zakończenia sezonu w rozgrywkach Ligi Okręgowej pozostały dwie kolejki.

wsb3

Na prowadzeniu znajduje się Orkan Szczyrzyc, który uzbierał 75 punktów i już został mistrzem ligi. Drugi jest Sokół Słopnice (65), zaś trzecia Jarmuta Szczawnica (65).

Najlepiej z przedstawicieli Sądecczyzny prezentują się zawodnicy Skalnika Kamionka Wielka plasujący się na piątej pozycji z 56 punktami na swoim koncie. Szóste jest Ogniwo Piwniczna-Zdrój (42), zaś siódmy Kolejarz Stróże (39). W tej serii gier stróżanie dowodzeni przez trenera Stanisława Szpyrkę podejmą u siebie jedenastą w tabeli Zalesiankę Zalesie.

- Naszym celem jest pierwsza ósemka tabeli, czyli jej górna połowa i tego się trzymamy – powtarza trener Szpyrka.

Tabelę zamyka KS Bobowa. Osiem punktów w 28 kolejkach mówi samo za siebie.

Program 29. kolejki Ligi Okręgowej:

Sobota.Orkan Raba Wyżna - Sokół Słopnice, godz. 17.30; Orzeł Wojnarowa - LKS Rupniów, godz. 17; Gród Podegrodzie - KS Bobowa godz. 17; Kolejarz Stróże - Zalesianka Zalesie, godz. 17; Jarmuta Szczawnica - LKS Szaflary, godz. 16.

Niedziela. AKS Ujanowice - Orkan Szczyrzyc; Płomień Limanowa - Huragan Waksmund; Skalnik Kamionka Wielka - Ogniwo Piwniczna Zdrój – wszystkie o godz. 17.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Kolejarz Stróże Facebook

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.