Librantowa. Samochód zatrzymał się na barierze energochłonnej

Wczoraj (1 września) w Librantowej samochód osobowy marki Renault Clio wypadł z drogi. Przed stoczeniem ze stromego brzegu powstrzymały go bariery energochłonne, na których się zatrzymał. Do zdarzenia doszło około 14:40.

– Pojazdem jechała sama kierująca, z relacji której wynikało, że po pokonaniu łuku drogi prowadzone przez nią auto wpadło w poślizg w wyniku czego uderzyło w znak oraz energochłonne barierki drogowe – informują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Kobieta wyszła z samochodu o własnych siłach jeszcze przed przybyciem służb i nie miała żadnych widocznych obrażeń. Ostatecznie jednak została przewieziona do szpitala.

Strażacy z JRG nr 1  w Nowym Sączu zabezpieczyli teren, odłączyli akumulator w uszkodzonym pojeździe i  usunęli z jezdni błoto, które pozostało po wyciąganiu samochodu przez pracowników pomocy drogowej. Działania trwały godzinę.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Gołkowice Górne. Trwają poszukiwania kobiety, która dzwoniła i prosiła o ratunek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.