Letnia Akademia Animatorów Aktywności Ruchowej Seniorów

Letnia Akademia Animatorów Aktywności Ruchowej Seniorów

30 czerwca br. w Starym Sączu startuje 3 dniowe wydarzenie pn. „Letnia Akademia Animatorów Aktywności Ruchowej Seniorów”.  To inicjatywa Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Nowego Sącza, w której weźmie udział blisko 100 liderów i przedstawicieli organizacji seniorskich oraz gminnych rad seniorów z całej Polski.

W programie przewidziano m.in.: spotkanie integracyjne, debatę na temat potrzeb i wyzwań dla organizacji seniorskich w zakresie inicjowania i stymulowania aktywności fizycznej seniorów, a także warsztaty nordic walking.

Patronat Honorowy nad „Letnią Akademią Animatorów Aktywności Ruchowej Seniorów” objęli: Kamil Bortniczuk – Minister Sportu i Turystyki, Marek Kwiatkowski – Starosta Nowosądecki, Jacek Lelek – Burmistrz Starego Sącz oraz dr hab. inż. Mariusz Cygnar, prof. PWSZ – Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu pn. „Akademia Animatorów Aktywności Ruchowej Seniorów”, dofinansowanego przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Programu „Sport dla Wszystkich”, finansowanego z budżetu państwa.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.