Nowy Sącz: Leszek Langer - jedyny zainteresowany stanowiskiem dyrektora urzędu pracy?

Wieloletnia szefowa Sądeckiego Urzędu Pracy, Pani Stanisława Skwarło żegna się z pośredniakiem. Odchodzi na emeryturę. Kto ją zastąpi? Nieoficjalnie, z wiarygodnych źródeł dowiedzieliśmy się, że jedynym kandydatem na dyrektorskie stanowisko w urzędzie pracy obsługującym sądeckich bezrobotnych jest przewodniczący Zarządu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości Leszek Langer.

wsb3

Obecnie Langer może pochwalić się doświadczeniem na stanowisku dyrektora Wydziału Integracji i Rynku Pracy w sądeckim magistracie oraz doświadczeniem przewodniczącego Powiatowej Rady Rynku Pracy dla Miasta Nowego Sącza. Jest też pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Nowego Sącza ds. Osób Niepełnosprawnych.

W rozmowie z nami powiedział, że nie może komentować  informacji dotyczącej jego udziału w konkursie. Z pytaniami o szczegóły zwróciliśmy się zatem do rzecznika prasowego prezydenta miasta. Czekamy na odpowiedź.

Z oficjalnych dotychczasowych doniesień wiadomo jedynie, że  8 czerwca  Prezydent Miasta Nowego Sącza ogłosił nabór kandydatów na stanowisko dyrektora Sądeckiego Urzędu Pracy. Oferty można było składać do 19 czerwca. Wczoraj opublikowano komunikat, że dyrektorską posadą zainteresowany jest jeden  jedyny kandydat spełniający formalne wymogi pracodawcy.

(i)

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.