LemON | Krynica Źródłem Kultury 2024! Mamy bilety!

LemON | Krynica Źródłem Kultury 2024! Mamy bilety!

LemON to zespół, który od swojego debiutu wciąż udowodnia, że ambitna muzyka na wysokim poziomie może trafiać na pierwsze miejsca list przebojów. Tak stało się chociażby z utworami ,,Napraw”, ,,Scarlett”, ,,Spójrz”, ,,Nice” i ,,Jutro”.

Grupa zyskała uznanie branży muzycznej, zdobywając dla swoich albumów nominacje do Fryderyków, a jednocześnie udało jej się zyskać wiernych słuchaczy, którzy obsypują ich niezliczonymi wyróżnieniami, m.in. SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award. Albumy ,,LemON”, ,,Scarlett”, ,,Etiuda zimowa” w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną.

Oto szansa dla CIEBIE na zgarnięcie darmowego zaproszenia na koncert:

LemON

START: 17.02.2024, godz. 19.00

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim napisz co jest takiego w zespole LemON, że nie można przestać ich słuchać.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy (tj. 14 lutego) do godz. 20.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

Fot. krynicazrodlemkultury.pl / goingapp.pl / krynica.pl