Łazy Biegonickie. Dwaj mężczyźni poszkodowani. Jeden był nieprzytomny

Samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewa i dachował. Do zdarzenia doszło dzisiaj około 8:30 w miejscowości Łazy Biegonickie (gmina Stary Sącz).

– Audi A6 zjechało z drogi, uderzyło w brzeg rowu, złamało drzewo, przewróciło się na dach i uderzyło lewym bokiem w kolejne drzewo. Samochodem podróżowało trzy osoby – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Kiedy służby ratunkowe dotarły na miejsce, dwaj mężczyźni byli poza pojazdem. Jeden z nich odniósł widoczne obrażenia. Natomiast trzeci mężczyzna wciąż znajdował się w samochodzie. Był nieprzytomny.

Strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu i z OSP Stary Sącz zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym.

Wkrótce na miejsce dotarł zespół ratownictwa medycznego. Aby ewakuować nieprzytomnego mężczyznę z samochodu do karetki, konieczne było wycięcie tylnych drzwi osobówki. Dwaj poszkodowani zostali zabrani do szpitala.

Następnie strażacy ścięli drzewo złamane przez Audi, postawili samochód na koła i odłączyli w nim akumulator. Gdy policjanci zakończyli swoje czynności dochodzeniowe, z jezdni usunięto pozostałości po wypadku.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Prąd. Sporo wyłączeń w najbliższym tygodniu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.