KULTURALNY NOWY SĄCZ – PROMUJEMY TWÓRCZOŚĆ SĄDECZAN

- Jesteś artystą rodem z Nowego Sącza i szukasz sposobu na wypromowanie swoich prac?

Renault2

- Organizujesz imprezy kulturalne na terenie miasta i chcesz, by było o nich głośno?

- Prowadzisz grupę artystyczną i pragniesz, by mieszkańcy dowiedzieli się więcej o jej sukcesach?

- A może właśnie nagrałeś płytę, wydałeś książkę czy wygrałeś ogólnopolski konkurs...?

Stowarzyszenie Dobre we współpracy z Urzędem Miasta w Nowym Sączu realizuje projekt Kulturalny Nowy Sącz. Jego celem jest promocja sądeckich artystów i rozpowszechnianie wydarzeń kulturalnych, które dzieją się w mieście. Projekt ma także ułatwić kontakt między artystami a potencjalnymi odbiorcami ich twórczości.

- Nowy Sącz jest miastem ludzi zdolnych. Działają tu liczne grupy artystyczne, stowarzyszenia kulturalne, malarze, rzeźbiarze, piosenkarze, aktorzy, tancerze, pisarze, którzy mają na swoim koncie nie lada sukcesy. Niewiele osób jednak o nich wie, z uwagi na niskie niestety zainteresowanie mediów sprawami kulturalnymi – mówią realizatorzy akcji ze Stowarzyszenia Dobre.

Artyści, w rozmowach z nimi, nie kryją, że trudno przebić się do prasy, radia, telewizji ze swoją twórczością. Promowane są wydarzenia znane, organizowane na dużą skalę.

- Niszowe rzadko mają okazję zaistnieć, a na płatne ogłoszenie początkujących artystów zwyczajnie nie stać. Nasz projekt realizujemy więc z myślą o nich – mówią organizatorzy, zachęcając wszystkich działaczy kultury do kontaktu. - Napiszcie do nas, opowiedzcie o swoich działaniach, wyślijcie swoje prace, a my zaprezentujemy je na łamach „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” i w specjalnie utworzonej zakładce Kulturalny Nowym Sącz na dts24.pl.

E-maile należy wysyłać na adres [email protected].

O artystach i wydarzeniach kulturalnych w Nowym Sączu można dowiedzieć się również, śledząc fanpage na Facebooku Kulturalny Nowy Sącz.

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.