Kuba Sienkiewicz zaprasza na koncert do Starego Sącza

Kuba Sienkiewicz - to nie tylko lider i założyciel kultowych Elektrycznych Gitar, ale co ciekawe także czynny lekarz, który mimo sukcesów estradowych nigdy nie zaprzestał praktyki medycznej.

PROTEUSSMARZ

Autor wielu ponadczasowych hitów: m.in; Co ty tutaj robisz, Kiler, Koniec, Człowiek z liściem na głowie, Wszystko ch..., Co powie Ryba, Jestem z miasta, Włosy, Wytrąciłaś (mnie z równowagi). Komponuje muzykę i piosenki do filmów.

Na deskach starosądeckiego Sokoła 16 listopada zaprezentuje wiele ze swoich przebojów w trakcie akustycznego występu w duecie z gitarzystą i mandolinistą Pawłem Wąsowskim. Od organizatorów otrzymaliśmy krótki filmik na którym Kuba Sienkiewicz osobiście zaprasza na swój czwartkowy koncert.

Bilety na ten koncert kosztują 45 zł i można je nabywać w Internecie tutaj >>> https://ekobilet.pl/ckis oraz w informacji turystycznej w Starym Sączu, Rynek 5.  W kasie w dniu koncertu będzie można je nabyć za dopłatą 3 zł/os.

 

 


dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.