Kto zostanie tegorocznym laureatem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2017?

Kto zostanie tegorocznym laureatem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2017?

Zuzanna Homoncik, Irena Michalska, Marcelina Pietruszka, Magdalena Pikuła, Justyna Sokulska, Karol Lis czy Michał Zięba? Która z tych osób otrzyma Nagrodę im. Dra Jerzego Masiora 2017 ? Przekonamy się o tym w sobotę (9 grudnia) o godz. 17.00 w MCK „Sokół” w Nowym Sączu podczas Koncertu Galowego. 

-Fundacja wręczy kolejny raz Nagrodę im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym. Fundacja w ten sposób honoruje osoby młode (do 25 lat) posiadające szczególny talent, a których sukcesy pozytywnie wpływają na rozwój i promocje miasta Nowego Sącza i Regionu – mówi Józef Kaczmarczyk, prezes Zarządu Fundacji im. Dra Jerzego Masiora w Nowym Sączu.

Podczas tego szczególnego koncertu będą mogli zaprezentować się Nominowani do Nagrody oraz Laureat. Zaplanowano także dodatkowe atrakcje m.in. wybór Laureata Publiczności oraz aukcja i losowanie obrazu. Koncert poprowadzą Julia Kaczmarczyk i Jakub Bulzak. Dotychczasowi Laureaci Nagrody to: Kinga Pancerz, Klaudia Ziajkowicz, Eliza Safjan, Ilona Klimek, Mateusz Bieryt, Tomasz Więcek, Michał Ziomek, Wiktoria Tracz, Izabela Szafrańska i Małgorzata Wygoda.

Honorowy patronat nad koncertem objął Marek Pławiak – Starosta Nowosądecki i  Ryszard Nowak – Prezydent Miasta Nowego Sącza.

– W tym roku Fundacja wręcza Nagrodę już po raz jedenasty, a więc wchodzimy w kolejne dziesięciolecie z wręczaniem Nagród im. Dra Jerzego Masiora. Staje się to zatem tradycją w naszym mieście – dodaje Józef Kaczmarczyk.

Fot. Z arch. Fundacji im. Dra Jerzego Masiora. 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.