Kto zostanie Najpopularniejszym Sportowcem Ziemi Sądeckiej? Sprawdź nazwiska zawodników, którzy przeszli do finału

Kto zostanie Najpopularniejszym Sportowcem Ziemi Sądeckiej? Sprawdź nazwiska zawodników, którzy przeszli do finału

Zakończył się pierwszy etap głosowania w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny w roku 2021. Spośród ponad 100 zgłoszonych kandydatów wyłonionych zostało 15 finalistów, którzy powalczą o tytuł. Najwięcej głosów w pierwszej turze zdobyła karacistka Klaudia Kowalska (18%). Tuż za nią, z 14% uplasował się rajdowiec, Daniel Stawiarski. Trzecie miejsce na tym etapie zajęła koszykarka Aleksandra Michalska (12%). Czy wśród nich znajduje się zwycięzca? 

Od dzisiaj można wysyłać głosy, które zadecydują o tym, kto zostanie laureatem konkursu. Głosowanie w pierwszym etapie odbywało się za pośrednictwem wiadomości sms, od 5 do 26 stycznia br. Poniżej prezentujemy pełną listę osób, które przeszły do finału konkursu i powalczą o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny roku 2021. Tuż za podium, z 8% głosów uplasowali się – piłkarz Sebastian Rejentowicz i siatkarz Fabian Rokita.  

II etap głosowania kończy się 6 lutego. Natomiast finałowa gala z oficjalnym podsumowaniem odbędzie się 11 lutego. To wtedy dowiemy się – kto został Najpopularniejszym Sportowcem Ziemi Sądeckiej roku 2021.

Przypominamy, iż głosować można wg. wzoru – numer: 72480, treść: TYP.SR.x 1,2,3 itd. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).Aktualne wyniki głosowania można śledzić TUTAJ. Z kolei, szczegółowy regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia dla Miasta Nowego Sącza, w zakładce Sportowiec-2021. 

Czytaj również: XXX FINAŁ WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Na nowosądeckiej scenie m.in. Püdelsi i Kordian

INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.