Kto pomoże ustalić tożsamość pieszego potrąconego w Naściszowej?

Kto pomoże ustalić tożsamość pieszego potrąconego w Naściszowej?

W środę w miejscowości Naściszowa (gmina Chełmiec) pieszy został potrącony przez samochód osobowy. Do tej pory nie udało się jednak ustalić tożsamości poszkodowanego mężczyzny, który w ciężkim stanie przebywa w sądeckim szpitalu.

Do zdarzenia doszło 27 grudnia około godziny 21:30.

Dotychczasowe czynności prowadzone przez policję nie potwierdziły tożsamości mężczyzny, który został potrącony przez samochód marki Seat Ibiza. Nikt też nie zgłosił się w sprawie poszkodowanego do szpitala ani do sądeckiej komendy. Z tego powodu policjanci, zajmujący się sprawą, proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny.

Jak informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, ze względu na obrażenia, które odniósł mężczyzna, nie ma z nim kontaktu. Obecnie stan poszkodowanego jest ciężki.

Rysopis potrąconego pieszego: mężczyzna jest w wieku około 55 do 60 lat. Ma ok. 170 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Jego znakiem charakterystycznym są wąsy, ubytek w uzębieniu po lewej stronie górnej szczęki i blizna na przedramieniu prawej ręki, która ciągnie się od wewnętrznej części łokcia do dłoni. W dniu wypadku mężczyzna był ubrany w odzież ciemnego koloru – podają sądeccy policjanci.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w identyfikacji poszkodowanego, powinni skontaktować się z sekretariatem Wydziału Kryminalnego, pod numerem telefonu: 18 442 42 64, bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

[Aktualizacja godz. 15:30]

Udało się już ustalić tożsamość mężczyzny, w dużej mierze jest to zasługa Czytelników. Dziękujemy za pomoc!

fot: KPP Kraków

Share on twitter
Share on facebook