Kto chciałby w siedem minut dziennie odzyskać zdrowie?

Kto chciałby w siedem minut dziennie odzyskać zdrowie?

Marek Zaremba, fot. Dorota Czoch (arch. RTCK)

Jak w zaledwie 7 minut dziennie odzyskać zdrowie, witalność i chęć do pełniejszego życia? W swojej najnowszej książce sądeckiego wydawnictwa RTCK (Rób To Co Kochasz) Marek Zaremba dzieli się autorską metodą 7 kluczy, a praca z dołączonym do niej planerem już po 7 tygodniach konsekwentnej pracy może przynieść zaskakujące rezultaty. 

Metoda 7 kluczy, Marek Zaremba

Autor po wielu latach cierpień i pokuty oraz wskutek radykalnej zmiany myślenia z pacjenta stał się terapeutą. Dziś jest autorem wielu poradników o zdrowiu, m.in. bestsellera „Jaglany Detoks”, udziela też konsultacji setkom osób, coraz częściej także lekarzom! Od blisko 10 lat dzieli się wiedzą na blogu gotujzdrowo.com, który odwiedzają rocznie setki tysięcy osób, a od ponad 5 lat organizuje wraz z żoną turnusy postu połączone z rekolekcjami.

Nikt jeszcze nie odzyskał trwałego zdrowia bez wkładu własnej pracy i bez wiary – woli zmiany oraz chęci konsekwentnego utrwalania zdrowych nawyków przez odpowiednio długi okres czasu”- Marek Zaremba.

Książka „Metoda 7 kluczy” i „Planer zdrowia” to podsumowanie jego wiedzy i 10-letniego doświadczenia terapeutycznego w jednym prostym i skutecznym narzędziu.

Wystarczy każdego dnia poświęcić ćwiczeniom kilka minut, stosując się do praktycznych wskazówek, aby poczuć konkretny zastrzyk zdrowia! Praca z planerem zajmuje tylko 1 minutę rano, 2 minuty w ciągu dnia i 4 minuty wieczorem.

Planer to sprawdzone od wielu lat i proste ćwiczenia, których efekty sprawdziły setki pacjentów i uczestników warsztatów Marka Zaremby, niezależnie od życiowej sytuacji i od wieku.

Tę książkę dedykuję wszystkim, którzy wierzą, że nawet najgorszy nawyk nigdy nie jest naszym przeznaczeniem, a tylko ten, kto ma wolę zmiany, może pokonać swoje słabości!”- Marek Zaremba.

MAREK ZAREMBA

Dyplomowany dietoterapeuta, dietetyk, specjalista medycyny komórkowej i terapeuta I stopnia medycyny św. Hildegardy. Autor poradników, m.in. Jaglany detoks i Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę. Autor bloga: gotujzdrowo.com.

Prowadzi turnusy postu jaglanego połączone z rekolekcjami i wspólnym gotowaniem. Pasjonuje się nie tylko jedzeniem, ale i fotografią.

Źródło RTCK

Fot. Dorota Czoch (arch. RTCK)

Czytaj też rozmowę z Markiem Zarembą: Nie proponuję cudownej diety

Wejdź na nasz kanał  na You Tube – Studio DTS, zasubskrybuj i oglądaj rozmowy z ciekawymi Sądeczanami:

Share on twitter
Share on facebook