Krzysztof Mróz chce działać na rzecz wspólnego dobra

Krzysztof Mróz chce działać na rzecz wspólnego dobra

Sądeczanin, Prezes Park-M, Krzysztof Mróz, podjął wyzwanie kandydowania w wyborach do Sejmiku Województwa Małopolskiego. Na co dzień właściciel firmy działającej ogólnokrajowo, zatrudniającej blisko 500 osób, został „jedynką” KW „Wspólna Małopolska” w okręgu wyborczym powiatów nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego i miasta Nowy Sącz.

Właściciel prężnie rozwijającej się firmy, która zrealizowała wiele prestiżowych inwestycji związanych z architekturą krajobrazu w całym kraju podjął decyzję o kandydowaniu na radnego sejmiku województwa z ramienia Stowarzyszenia Wspólna Małopolska w okręgu nr 6. Jak mówi sam kandydat, nie była to łatwa decyzja. Wątpliwości wynikały przede wszystkim z wyzwań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Ostatecznie górę wzięła chęć pracy na rzecz lokalnych społeczności poprzez zaangażowanie się w rozwiązywanie spraw kluczowych dla naszego regionu. Bazując na wiedzy, doświadczeniu oraz uznaniu dla działalności i osiągnięć sądeckiego biznesmena, udanych inwestycji, Stowarzyszenie Wspólna Małopolska uznało, że Krzysztof Mróz będzie najodpowiedniejszą osobą by wystartować z pierwszego miejsca listy wyborczej KW „Wspólna Małopolska”.

W myśl swojego hasła wyborczego Na rzecz wspólnego dobra, Krzysztof Mróz mówi –  Wierzę, że wspólnymi siłami możemy zrobić wiele dobrego, aby każdemu żyło się lepiej. Chcę zainspirować innych do zmian. Pokazać, że mogą one nam wszystkim dać wiele dobrego. Główne obszary zapowiadanych zmian, na których chce się skupić kandydat Wspólnej Małopolski to:  ład przestrzenny, użyteczna infrastruktura, jakość wykonawstwa, zaangażowanie społeczne, środowisko, nowoczesna edukacja, służba zdrowia oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Zdaniem Krzysztofa Mroza duży wpływ na kształtowanie bliższej i dalszej przestrzeni ma właśnie samorząd. Przestrzeni, która jest naszym wspólnym dobrem, dobrem, wrażliwym na ingerencję ze strony człowieka, dobrem, na które my ludzie wpływamy korzystnie lub niekorzystnie i wpływamy na nią w długich terminach – kilkusetletnich a nawet kilku tysiącletnich. Tą przestrzenią należy dobrze zarządzać, czyniąc ją przyjazną dla nas ludzi i gospodarki – dla nas żyjących i działających.

Krzysztof Mróz – Na rzecz wspólnego dobra.

Lista numer 12

Pozycja numer 1

Materiał  finansowany przez komitet wyborczy Wspólna Małopolska

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.