Krzysztof Chmura (Konfederacja WiN)

Krzysztof Chmura (Konfederacja WiN)

miniatura

Imię i nazwisko: Krzysztof Chmura

Nazwa partii: KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Numer na liście wyborczej: 1.

Data i miejsce urodzenia:

24 lipca 1986, Nowy Targ

Wykształcenie:

Wyższe – kierunek: politologia, specjalność: e-biznes i media społecznościowe na uczelni WSTIE w Suchej Beskidzkiej, połączone z Kursem Rozszerzonym na uczelni ASBIRO w Warszawie

Zawód wykonywany, miejsce zatrudnienia:

Przedsiębiorca z szesnastoletnim stażem, Prezes i Wspólnik w Multiagencji Ubezpieczeniowej, Licencjonowany Agent Ubezpieczeniowy. Wspólnik w międzynarodowej firmie zajmującej się gospodarką leśną, która posadziła miliony drzew. Sołtys Lipnicy Małej na Orawie, miejscowości liczącej 3,5 tysiąca mieszkańców.

Doświadczenie i kompetencje predestynujące go do reprezentowania was w parlamencie:

Posiada doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i projektami oraz radzi sobie doskonale w sytuacjach kryzysowych. Jest kreatywny w rozwiązywaniu problemów i umie nawiązywać nowe kontakty. Ma także wiedzę w administracji samorządowej oraz branży finansowej, ze szczególnym uwzględnieniem dziedziny ubezpieczeń. Ponadto, posiada duże doświadczenie w branży leśnej i rozumie branżę gastronomiczną oraz budowlaną. Dorastał na Orawie w wielodzietnej rodzine, gdzie poznał życie rolnicze. Rozpoczął studia w kierunku turystycznym, skąd czerpał wiedzę o znaczeniu turystyki w gospodarce, szczególnie w regionie z tak ogromnym potencjałem turystycznym, z którego pochodzi.

Przynależność partyjna:

Nie należy do żadnej partii

Prywatnie:

Pasjonat historii, pożeracz książek, miłośnik filmów, a także wędkarstwa. Uczestniczył w klubie Masters ASBIRO i jest aktywnym członkiem społeczności Asbiro, a także członkiem Związku Podhalan oddziału Jabłonka. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z dziedziny rozwoju osobistego. Jest mężem Jolanty, z którą wspólnie wychowuje trójkę dzieci – Lenkę, Olka i Florka.

Spośród innych kandydatów wyróżnia go:

fakt, że ma ogromne doświadczenie w dwóch sektorach: prywatnym – jako aktywny przedsiębiorca, oraz publicznym – jako społecznik i samorządowiec. Posiada umiejętność rozwiązywania i łagodzenia konfliktów. To człowiek, który łączy, a nie dzieli.

Najważniejsze problemy, na których rozwiązanie czeka Polska:

Jasne prawo i proste oraz sprawiedliwe podatki.

Najważniejsze problemy, na których rozwiązanie czeka Sądecczyzna:

Kluczowym zagadnieniem jest rozwinięcie i zintegrowanie regionu turystycznego, który będzie żył w symbiozie ze zdrowym przemysłem, dbającym o ekosystem naturalny. Jako senator może zbudować silną pozycję lidera regionu, który będzie impulsem do zintegrowania lokalnych samorządów i współpracy w budowie silnego regionu turystycznego ze zdrowym przemysłem, a także regionu bazującego na związkach z Polonią.

Ważne zdanie, na koniec:

Wolność buduje się w lokalnych samorządach!

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama