Kryniccy policjanci mają nowy oznakowany radiowóz

nowy radiowóz krynickiej Policji

Policjanci z Krynicy-Zdroju mogą się już cieszyć nowym pojazdem – ich flotę zasiliła oznakowana Kia Sportage z 2021 roku. Wczoraj (7 grudnia) odbyło się uroczyste przekazanie samochodu.

Nowy radiowóz posłuży policjantom podczas patroli. Wyposażony jest w liczne systemy zapewniające funkcjonariuszom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. Samochód kosztował ponad 126 tys. złotych. Połowę kosztów pokryła gmina Krynica-Zdrój, a pozostałe pieniądze pochodziły z budżetu Policji.

Podczas uroczystego przekazania samochodu przed komisariatem w Krynicy-Zdroju nie zabrakło Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu mł. insp. dr Krzysztofa Dymury, Komendanta Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju Andrzeja Stacha, Burmistrza Piotra Ryby oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej Ireny Weber-Greleckiej.

– Szef sądeckich policjantów serdecznie podziękował przedstawicielom krynickiego samorządu za przychylność, wsparcie i dobrą współpracę – informuje Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

fot. KMP w Nowym Sączu

Czytaj też: Rusza kiermasz ozdób świątecznych tworzonych przez osoby z niepełnosprawnościami

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.