Krynica Źródłem Kultury: na pierwszy ogień – DŻEM!

Krynica Źródłem Kultury: na pierwszy ogień – DŻEM!

Rozpoczyna się szósta edycja cyklu ,,Krynica Źródłem Kultury”. Na początek mocne brzmienie zapewni jeden z kultowych zespołów polskiej sceny muzycznej – Dżem. Któż nie zna takich hitów jak ,,Czerwony jak cegła”, ,,Whisky”, czy ,,Wehikuł czasu”? Koncert rockowej grupy odbędzie się już jutro (sobota, 11 stycznia) w Pijalni Głownej w Krynicy-Zdroju o godzinie 19:00.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten występ.

Aby zdobyć jedno z nich, znajdź post z informacją o koncercie na naszym profilu na Facebooku i w komentarzu pod nim uzasadnij dlaczego właśnie Tobie powinniśmy podarować zaproszenie.

Będziemy także wdzięczni za udostępnienie wiadomości o koncercie Twoim znajomym 🙂

Zgłoszenia przyjmujemy tylko dziś (10. stycznia) do godz. 19:00. Później wyłonimy zwycięzców zabawy, wybierając najciekawsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Więcej informacjo na temat cyklu Krynica Źródłem Kultury TUTAJ.


Dżem to kultowa polska grupa rockowa. Powstała w 1973 roku i od samego początku zaczęła kształtować swój niepowtarzalny styl muzyczny, oscylując między balladowym rockiem i bluesem. Dżem zadebiutował w 1980 roku na Festiwalu w Jarocinie, a cała Polska zakochała się w głosie Ryśka Riedla. W drugiej połowie lat 80. Ryszard Riedel stopniowo oddalał się od zespołu, przez co w roku 1986 i 1987 rolę wokalisty przejął Tadeusz Nalepa, z którym to grupa wydała krążek Numero Uno. Do kanonu polskiej muzyki rockowej trafiło wiele płyt i przebojów Dżemu: Czerwony jak cegła, Sen o Victorii, Skazany na bluesa, Wehikuł czasu, Whisky, List do M., Cała w trawie czy Do kołyski. Obecny skład DŻEMU to – grający od początku – Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński oraz solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński i Janusz Borucki.

źródło: www.krynicazrodlemkultury.pl 

Bilety do nabycia TUTAJ

Krynica Źródłem Kultury program koncertow

Reklama