Krynica – Zdrój. Weszli do cudzej daczy i urządzili w niej alkoholową libację

Krynica – Zdrój. Weszli do cudzej daczy i urządzili w niej alkoholową libację

Kryniccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wybili szybę i weszli do cudzego domku letniskowego na terenie ogródków działkowych, gdzie później wspólnie spożywali alkohol. Obaj panowie usłyszeli już zarzuty za zakłócenie miru domowego.

7 września około godziny 19, dyżurny krynickiego komisariatu otrzymał zgłoszenie, że na terenie rodzinnych ogródków działkowych osoby postronne usłyszały dźwięk tłuczonego szkła, a nieznani mężczyźni weszli do jednego z domków letniskowych. Patrol skierowany we wskazane miejsce zastał drzwi do domku są otwarte. W środku było dwóch mężczyzn pijących alkohol.

„Obaj zostali wylegitymowani i zatrzymali przez policjantów. W toku dalszych czynności mundurowi ustalili, że 48-latek wraz ze swoim 54-letnim kompanem weszli do cudzego domku letniskowego po wybiciu szyby w oknie. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego obaj mieszkańcy Krynicy-Zdroju usłyszeli zarzut zakłócenia miru domowego, za co grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ponadto jeśli właścicielka złoży stosowny wniosek, 48-latek odpowie również za uszkodzenie szyby” – informuje Aneta Izworska z zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

Czytaj też:

Znamirowice. To nie był upadek z mostu… Chłopiec ma obrażenia głowy, ale kręgosłup jest cały

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.