Krynica-Zdrój. W środku dnia napadł na mężczyznę przy bankomacie. Jest już w areszcie [filmy]

Około godziny 12:30 mieszkaniec Krynicy-Zdroju wybierał pieniądze z bankomatu w centrum uzdrowiska. Wtedy został zaatakowany i okradziony. Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek (18 marca). Sprawca trafił już do aresztu.

Jak relacjonuje Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu, kryniczanin został zaatakowany z zaskoczenia. Sprawca uderzył go w twarz, zabrał mu portfel z gotówką, kartami bankomatowymi oraz dokumentami i uciekł.

Policjanci z Krynicy-Zdroju otrzymali rysopis złodzieja i wraz ze strażnikami miejskimi ruszyli na poszukiwania. W rejonie dworca zauważyli podejrzanego mężczyznę. Kiedy legitymowali 28-latka, ten zachowywał się nerwowo, nie chciał podać swoich danych i zaczął być agresywny. Funkcjonariusze zatrzymali go i odzyskali skradzione 2 tysiące złotych.

– 28-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty rozboju oraz spowodowania uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu do 12 lat więzienia. 19 marca br. sąd zadecydował o trzymiesięcznym tymczasowym areszcie – informują policjanci.

fot., filmy: KMP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.