Krynica-Zdrój. Sądecka turystka doczekała się pierwszej edycji ważnego wydarzenia

Krynica-Zdrój. Sądecka turystka doczekała się pierwszej edycji ważnego wydarzenia

Krynica-Zrój, sądecka turystyka, edycja pierwsza

Dziś przed południem odbył się w Nowym Sączu briefing prasowy z udziałem przedstawicieli Stowarzyszenia Dla Miasta oraz Wydawcy Magazynu Odkryj Beskid Sądecki. Wszystko z myślą o pierwszej edycji Conference & Expo Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości, która odbędzie się już 12 grudnia w Krynicy – Zdroju.

Czym jest Conference & Expo Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości?
To wydarzenie skierowane do wszystkich osób, które zawodowo zajmują się turystyką we wszystkich jej aspektach. Organizatorzy zadbali o staranny dobór prelegentów oraz tematów, które zostaną zaprezentowane podczas grudniowego wydarzenia. Interesujące wątki z pewnością znajdą zarówno osoby kreujące produkty turystyczne jak i pracownicy odpowiedzialni za budowanie wizerunku jednostek samorządu terytorialnego, hotelarze i właściciele obiektów turystycznych.

– Od dziś rusza rejestracja na to wydarzenie. Szczegóły można odnaleźć na oficjalnej stronie Sądeckiej Turystyki, pod witryną internetową sadeckaturystyka.pl. Samo wydarzenie podzieliliśmy na kilka bloków tematycznych: Igrzyska Europejskie 2023, Uzdrowiska, Podsumowanie roku kobiet w turystyce, Nowe technologie w marketingu miejsc, Turystyka Rowerowa, Świadomy Wellness Przyszłości. Na zakończenie wydarzenia odbędzie się Gala Sądeckiej Turystyki podczas, której nagrodzimy osoby, firmy oraz instytucje zaangażowane w rozwój turystyki na Sądecczyźnie – mówi współorganizator Tomasz Michałowski.

Konrad Rogoziński, który sprawuje funkcję dyrektora projektu Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę podkreśla, że wydarzenie, które rozpocznie się 12 grudnia jest kolejną (obok istniejącego już Magazynu) formą promocji. – Nasz magazyn jest jedynym medium promującym, periodykiem dostępnym w czasie jego sprzedaży w salonach Empik w całej Polsce. Teraz przyszedł czas na wprowadzenie na rynek nowego, rozpoznawalnego produktu turystycznego pod kątem wydarzeń – zapowiada Konrad Rogoziński.

Pierwsza edycja Conference & Expo Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości odbędzie się w Hotelu Belmonte. Już dziś zachęcamy wszystkich ludzi związanych z turystyką, aby rezerwowali czas na 12 grudnia.

Czytaj także: Dwa potrącenia w dobę. Coraz więcej incydentów z udziałem kierowców i pieszych

Fot: TMichalowski

Share on twitter
Share on facebook