Krynica-Zdrój. Najpiękniejsze dziewczyny z Sądecczyzny w konkursie Miss Małopolski 2022!

Krynica-Zdrój. Najpiękniejsze dziewczyny z Sądecczyzny w konkursie Miss Małopolski 2022!

W najbliższą sobotę – 28 maja, w krynickim Hotelu Czarny Potok odbędzie się  finałowa gala konkursu Miss Małopolski 2022. Przed jury i publicznością zaprezentują się kandydatki, które ubiegają się o korony miss i prawo reprezentowania Małopolski w ogólnopolskim konkursie Miss Polski 2022. Galę finałową poprowadzą Jacek Tomkowicz i Mateusz Opyrchał –  prezenterzy RMF FM. Organizatorzy zadbali o piękną muzyczną oprawę konkursu. Wystąpią Mateusz Ziółko, Miłosz Gdula, ukraińska wokalistka Anna Lysenko i saksofonistka –  absolwentka Uniwersytetu Charkowskiego Maria Czerkas. W programie jest także występ zespołu tanecznego MARAQJA oraz pokaz mody projektantów Piotra Ciepała i Zuzanny Żytkowicz.

Oto najpiękniejsze Małopolanki, które będą ubiegać się o koronę:

[pod galerią zdjęć, krótkie filmowe prezentacje kandydatek]

 

Klaudia Bednarek: mam 22 lata i pochodzę z Nowego Sącza. Ukończyłam studia na kierunku sztuki wizualnej z grafiką projektową i fotografią. Obecnie studiuję projektowanie i aranżacje wnętrz w Krakowskiej Wyższej Szkole Europejskiej. Interesuję się sztuką, modą, oraz podróżowaniem. W wolnych chwilach rozwijam swoją pasję jaką jest malarstwo oraz aranżacja wnętrz. Lubię aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Wiktoria Obrzut: mam 19 lat i mieszkam w Nowym Sączu. W tym roku skończyłam szkołę i pisałam maturę. Planuję iść na studia zaoczne i połączyć naukę z pracą. Moim marzeniem jest praca w modelingu. Mam nadzieję, że udział w konkursie umożliwi mi dalszy rozwój. Uwielbiam podróżować oraz czytać książki. Od dziecka tańczę, ćwiczę też gimnastykę, występuję w teatrze. Staram się być ciągle w ruchu, dbać o figurę i zdrowie. Jestem pozytywną i optymistyczną osobą, staram się wspierać innych, polepszać humor, dążę do swoich celów i korzystam z życia.

 

Lidia Wastag: Mam 22 lata. Mieszkam w Nowym Sączu. Jestem studentką trzeciego roku filologii angielskiej Uniwersytetu Opolskiego. Pracuję także w szkole językowej, w której uczę języka angielskiego. Moją pasją jest nauka języków obcych. Doskonalę także swoje umiejętności z języka francuskiego oraz hiszpańskiego. Chciałabym w przyszłości promować naukę języków obcych, gdyż umiejętności językowe niosą za sobą wiele korzyści społeczno-kulturowych.
Aleksandra Budnik: Mam 20 lat i pochodzę z okolic Nowego Sącza. Studiuję kosmetologię. Jestem fotomodelką i wiem, że konkurs Miss Małopolski pomoże mi rozwinąć się w dziedzinie modelingu. Moją pasją są podróże, kosmetyka, moda oraz taniec. Na co dzień pracuję w hotelu jako recepcjonistka spa oraz tańczę w Zespole Regionalnym Mystkowianie. Lubię sprawiać radość ludziom bo wiem, że każdy uśmiech drugiego człowieka przybliża nas do siebie. Chciałabym, żeby wśród nas panowała miłość, zrozumienie i wzajemna pomoc. ❤️
Gabriela Chojnowska: mam 21 lat i pochodzę z Nowego Sącza. Jestem studentką stomatologii, a swoje wymarzone studia medyczne dotychczas odbywałam w Ukrainie, natomiast ze względu na ogarnięty wojną kraj, kształcenie medyczne kontynuować będę na polskim uniwersytecie. Moim największym marzeniem, ściśle związanym z przyszłym zawodem, jest nieść pomoc innym oraz nadawać ludziom nowy, piękny uśmiech. Kocham podróżować i poznawać nowe miejsca oraz ich kulturę, a za najwyższą wartość w życiu uważam rodzinę, na której bezgraniczne wsparcie zawsze mogę liczyć. Jestem ambitną, czułą oraz wrażliwą osobą, a w życiu kieruję się tym, co podpowiada serce – nigdy nie być obojętnym na ludzką krzywdę, co sprawia, że staram się być zawsze gotowa by nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Wiktoria Basiaga: Mam 21 lat. Mieszkam w miejscowości Brzezna. Interesuję się psychologią, chciałabym pomagać ludziom, którzy tego potrzebują. Uwielbiam spędzać czas z najbliższymi, podróżować oraz być blisko natury. Moją pasją jest śpiew oraz praca z dziećmi. Na co dzień studiuję Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W życiu prywatnym najważniejsza jest dla mnie rodzina oraz bliskie mi osoby. Uważam, że w Naszym życiu spotykamy osoby, które są odbiciem Naszych zachowań, dlatego tak ważny jest Nasz stosunek do innych ludzi.

Jowita Grocholewska: Mam 27 lat i pochodzę z Nowego Sącza. Na co dzień mieszkam i pracuję w Krakowie jako manager w agencji doradztwa personalnego. Moją pasją są podróże, odkrywam i zwiedzam nowe miejsca z zapartym tchem. Uwielbiam gotować oraz odkrywać tajniki nowych, nieznanych mi dotąd kuchni. W chwili, gdy chcę odetchnąć, wybieram jedną z aktywności fizycznych jakimi są siłownia lub jazda na rolkach.

Zuzanna Szewczyk: Mam 19 lat. Mieszkam w miejscowości Bilsko w gminie Łososina Dolna. Jestem studentką pierwszego roku kierunku Etyka – mediacje i negocjacje na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Pomagam jako wolontariuszka w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych „Radosne Serca”.
Należę do Zespołu Regionalnego Jakubkowianie. Poprzez śpiew i taniec staram się ocalić tradycje terenów położonych nad Dunajcem.
Uważam, że w życiu ważne są ideały i wartości, ale podstawowym zadaniem, jakie sobie wyznaczam, to po prostu być dobrym człowiekiem.

Emilia Dyrek: Studiuję na pierwszym roku inżynierii biomedycznej na Akademii Górniczej, mam 20 lat, interesuję się sportem oraz modą. Od niedawna staram się łączyć wcześniej wymienione rzeczy również z modelingiem. Mam trójkę rodzeństwa, bardzo cenię czas z nimi i rodzicami, gdy jestem w rodzinnym mieście – Starym Sączu. W idealnym świecie połączyłabym to wszystko z podróżowaniem, jednak ze względu na studia jest to niestety sporadyczne 🙂

Patrycja Krzywoń: Mam 23 lata i pochodzę z Krakowa. Jestem absolwentką V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, a obecnie studiuję prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dużo biegam (nie tylko na autobus), uwielbiam podróże (te małe i te duże) oraz uczę się języków obcych, ponieważ lubię rozmawiać z ludźmi, a jak wiemy „granice naszego języka są granicami naszego świata”. Pracuję także jako modelka oraz jestem wolontariuszką w Fundacji Pełnej Życia.

 


Czytaj też:

Ewa Novel znów zachwyciła. Była o krok od festiwalu w Opolu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.