Ewa Novel znów zachwyciła. Była o krok od festiwalu w Opolu

Ewa Novel znów zachwyciła. Była o krok od festiwalu w Opolu

Ewa Novel

Ewa Nowel pokazała swój ogromny talent i znalazła się w gronie trojga najlepszych uczestników tej edycji Szansy na sukces! Była o krok od zwycięstwa. Niestety, zadecydowały SMS-owe głosy telewidzów i to nie ona wystąpi na Debiutach w Opolu.

Kiedy Ewa wyszła na scenę, prowadzący zapytał, jak wpłynęło na nią zwycięstwo w odcinku Szansy na sukces.

– Na pewno bardziej uwierzyłam w siebie. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna pani Irenie, że podarowała mi tę szansę, że mogę tu być z państwem i śpiewać – odpowiedziała sądeczanka.

Ewa wykonała dziś utwór pt. ,,Embarass” z gwiazdą swojego odcinka eliminacyjnego, czyli Ireną Santor. Jak zwykle wypadła rewelacyjnie.

– Chciałabym, żebyś zaśpiewała tę piosenkę sercem, bo to jest piosenka marzenie, wspomnienie. Nie da się jej zaśpiewać inaczej, niż tylko od serca – radziła przed występem piosenkarka.

O zwycięstwo Ewa walczyła z dziesięciorgiem innych finalistów. Decydowała liczba SMS-owych głosów. To między innymi dzięki Wam sądeczanka dostała się do ścisłego finału. Dziękujemy za wsparcie!

– Nie wierzę w to, co się dzieje – przyznała Ewa wchodząc na scenę. Jak zdradziła, nie występowała dziś sama, bo była z nią córeczka, która przyjdzie na świat pod koniec lipca.

W drugiej części odcinka troje wokalistów losowało piosenki spośród utworów wszystkich artystów, którzy gościli w tym sezonie Szansy na sukces. Ewie przypadł do wykonania utwór ,,Litania” z musicalu Metro. Dała z siebie wszystko i pokazała w nowej, mocniejszej odsłonie.

Zdobywcą największej liczby głosów okazał się dziś jednak Wiktor Kowalski. To on wystąpi na Debiutach podczas festiwalu w Opolu.

Gratulujemy Ewie sukcesu i wspaniałego występu!

Więcej na temat Ewy Novel i jej twórczości znajdziesz TUTAJ.

fot. screen programu Szansa na sukces TVP2 w platformie vod.tvp.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.