Krynica – Zdrój: Kabaret Nowaki i Sylwia Grzeszczak w Pijalni Głównej

Przed nami ostatnie dwa wydarzenia 6. Edycji cyklu Krynica Źródłem Kultury w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju.

W czwartek na scenie w Pijalni wystąpi młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów, czyli Kabaret Nowaki. Ich najnowszy program „Moda na Nowaki” to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu przedstawią swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać oraz Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – którzy swoją energią zarażają widownię i świetnie sprawdzają się także w roli konferansjerów.

W piątek wystąpi artystka, której nie trzeba przedstawiać. Sylwia Grzeszczak to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, znana z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Najnowszy to Rakiety. Podczas koncertu Sylwia Grzeszczak odpali „rakiety” i zabierze wszystkich w kolejną muzyczną podróż. Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach, przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odbicie również w muzyce  – artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem.

Bilety na wydarzenia można kupić w internecie na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/krynica-zrodlem-kultury/ oraz na miejscu w Pijalni Głównej. Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 19:00.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na piątkowy koncert. Aby zdobyć jedno z nich znajdź post z informacją o najbliższych wydarzeniach cyklu na naszym profilu na FB, a w komentarzu pod postem wpisz z kim chcesz pójść na koncert i przekonaj nas że wejściówka powinna trafić właśnie do Ciebie 😉

Jutro rano wyłonimy zwycięzcę zabawy!

Bum! Poszła w krynickiej Pijalni lawina energii za sprawą Kamila Bednarka [filmy, zdjęcia]

KOSECKI
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]