Krynica - Zdrój: jechał na podwójnym gazie. Zatrzymali go mundurowi z Lublina wypoczywający pod Jaworzyną

Wypoczywający w Krynicy lubelscy policjanci przyłapali pijanego kierowcę na gorącym uczynku. Udaremnili mu dalszą podróż na podwójnym gazie.

wsb3

"Jadąc przez Krynicę-Zdrój, sierż. szt. Katarzyna Kulasiewicz, policjantka Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz asp. szt. Grzegorz Kura, przewodnik psa służbowego z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, zauważyli kierowcę samochodu osobowego, którego styl jazdy wskazywał, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu. W związku z tym podejrzeniem policjanci natychmiast zainterweniowali" - relacjonuje Aneta Izworska z zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Na miejsce wezwano patrol z alkomatem. Badanie dało wynik: 1,9 promila.

"Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że 49-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem" - pisze Aneta Izworska.

Uwaga! Policja znów sprawdza autokary

HUZAR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.