Królowa Polska: zderzenie osobówki z motocyklem. Poszkodowany kierowca jednośladu

Około godziny 13.15 doszło do zderzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla w miejscowości Królowa Polska. Motocyklista został poszkodowany i trafił do szpitala. Natomiast kierowca drugiego pojazdu nie uskarżał się na żadne dolegliwości. 

Renault2

Kiedy druhowie z okolicznej jednostki OSP przybyli na miejsce, kierowca jednośladu znajdował się w przydrożnym rowie i wymagał pomocy medycznej. Ratownicy OSP wraz z zespołem pogotowia udzielali kwalifikowanej pierwszej pomocy.

- W trakcie działań ratowniczych droga była całkowicie zamknięta dla ruchu. Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych, prowadzonych przez policję, usunięto uszkodzone pojazdy oraz pozostałości pokolizyjne z jezdni oraz wznowiono ruch - relacjonują druhowie z OSP Królowa Górna. 

W działaniach uczestniczyli strażacy z JRG 1 w Nowym Sączu, OSP Bogusza, OSP Królowa Górna, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. Sądecka policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Fot. OSP Królowa Górna 

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.