Krecik i Panda czekają na Was w kinie Helios. Kto chce bilety?

W niedzielę (30 czerwca) w kinie Helios w Nowym Sączu na najmłodszych czeka nie lada gratka. Nie dość, że na ekranie pojawi się zestaw bajek o Kreciku i Pandzie, to na przybyłych czekać będą konkursy z nagrodami i inne atrakcje. Mamy do rozdania trzy podwójne bilety na to wyjątkowe wydarzenie - dla Was i waszych pociech.

dts

Co zrobić, aby otrzymać jedną z trzech wejściówek dla dziecka i opiekuna?

Wystarczy odnaleźć na naszym fanpage'u na Facebooku informację o konkursie i w komentarzu pod spodem odpowiedzieć na pytanie: w jaki sposób podróże wpływają na dziecko?

Miło nam będzie również, jeśli post dotyczący rozdania udostępnicie na swoim profilu.

Konkurs trwa do jutra do godziny 22:00 (27 czerwca). Potem wybierzemy trzy najciekawsze komentarze, a ich autorzy otrzymają podwójne wejściówki na seans ,,Krecika i Pandy" w Kinie Helios, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 10:30 (30 czerwca).


Seans odbywa się w ramach Cyklu Filmowych Poranków w Kinie Helios. Wydarzenie to ma miejsce w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios, zawsze o godzinie 10:30. - Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami - informują organizatorzy.

W niedzielę 30 czerwca o godzinie 10:30 na ekranie zaprezentowany zostanie zestaw bajek:

  • Dzień uścisków
  • Melon dla wszystkich
  • Konkurs kwiatów
  • Trzy magiczne kolory
  • Największy skarb

„Krecik i Panda” to serial animowany, który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci bajki „Krecik”. Tym razem nasz bohater powraca na ekrany w nowej odsłonie. Podróżując po Chinach, swoje przygody Krecik dzieli z sympatyczną pandą.

źródło: kino Helios

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.