Kradła bezkarnie przez kilka miesięcy pieniądze, dokumenty i karty bankomatowe

Kradła portfele, dowody osobiste i karty bankomatowe. Udowodniono jej przestępstwa, których dopuściła się od 1 lutego do 12 kwietnia oraz trzy czyny z 2018 roku. Jej ofiarami byli klienci marketów, drogerii i banku w Nowym i Starym Sączu, Dąbrowie Tarnowskiej oraz w Bieczu... 

Renault2

Łupem złodziejki padły cztery portfele, w których znajdowało się łącznie 6 tys. 848 złotych, sześć dowodów osobistych oraz trzy karty bankomatowe.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu sądeckiej komendy zatrzymali 54-letnią recydywistkę.  Jak się okazało w przeszłości była już karana za podobne przestępstwa. Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży oraz posługiwania się cudzym dokumentem tożsamości, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

Sądeccy policjanci wystąpili z wnioskiem do prokuratury, a ta  - do sądu, o zastosowanie wobec podejrzanej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do tego wniosku. Najbliższe dwa miesiące kobieta spędzi za kratkami oczekując na wyrok sądu.

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.