KORONAWIRUS RAPORT – 3 maja. Kolejni ozdrowieńcy na Limanowszczyźnie

KORONAWIRUS RAPORT – 3 maja. Kolejni ozdrowieńcy na Limanowszczyźnie

Łącznie potwierdzono do tej pory w Polsce 13 693 przypadki zakażenia koronawirusem, z czego 3 762 osoby wyzdrowiały, a 678 zmarło. W Małopolsce zakażenie stwierdzono u 944 osób, 31 zmarło, a 249 jest uznawanych za ozdrowieńców.

godz. 13.05: Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 318 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2, w tym 10 w Małopolsce.

Zakażeni Małopolanie, o których mowa w najnowszym komunikacie, stanowią grupę 5 kobiet i 5 mężczyzn w wieku od 5 do 63 lat. 5 osób jest z Krakowa, 2 osoby są z powiatu bocheńskiego, a po jednej z powiatów: limanowskiego, krakowskiego i myślenickiego. Wszyscy przebywają w izolacji.

Mamy w województwie kolejnych 10 ozdrowieńców. Jest to grupa 7 kobiet i 3 mężczyzn w wieku od 6 do 80 lat. Po 3 osoby są z Krakowa i powiatu myślenickiego, 2 osoby to mieszkańcy powiatu limanowskiego, a po jednej osobie jest z powiatu bocheńskiego i wielickiego.

Pojawiły się także dane dotyczące śmierci kolejnych 15 zakażonych osób. Wśród nich nie ma nikogo z województwa małopolskiego.

UWAGA! TEKST JEST AKTUALIZOWANY. WRÓĆ DO LEKTURY ZA JAKIŚ CZAS PO NOWE INFORMACJE…

grafiki: Biuro Wojewody
fot. ilustr. pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama