KORONAWIRUS RAPORT – 25 maja. Znów dobre wiadomości z naszego województwa

Łącznie potwierdzono do tej pory w Polsce 21 631 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 9 276 osób wyzdrowiało, a 1 007 zmarło. W Małopolsce zakażenie stwierdzono u 1 176 osób, 40 zmarło, a 731 zostało uznanych za ozdrowieńców.

godz. 17.30: Resort zdrowia poinformował o 193 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Tym razem także nie ma wśród nich nikogo z Małopolski.

Ponadto w naszym województwie jest kolejnych 16 ozdrowieńców. Mowa o 8 kobietach i 8 mężczyznach, w wieku od 4 do 76 lat. 4 osoby to mieszkańcy powiatu bocheńskiego, 3 osoby są z Krakowa, po 2 osoby są z powiatów: limanowskiego, myślenickiego, oświęcimskiego i wielickiego, a 1 osoba to mieszkaniec powiatu krakowskiego. Większość przebywała w izolacji.

godz. 10.05: Ministerstwo Zdrowia podało informację o 148 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2. Wśród zakażonych nie ma nikogo z naszego województwa.

To nie koniec dobrych wiadomości – mamy w Małopolsce kolejnych 4 ozdrowieńców. Są to 3 kobiety i 1 mężczyzna, w wieku od 2 do 79 lat. 3 osoby to mieszkańcy Krakowa, natomiast 1 osoba jest z powiatu myślenickiego. Większość z nich przebywała w izolacji.

UWAGA! TEKST JEST AKTUALIZOWANY. WRÓĆ DO LEKTURY ZA JAKIŚ CZAS PO NOWE INFORMACJE…

grafiki: Biuro Wojewody
fot. ilustr. pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.