KORONAWIRUS RAPORT – 14 kwietnia. Już ponad 7200 przypadków zakażenia w Polsce

KORONAWIRUS RAPORT – 14 kwietnia. Już ponad 7200 przypadków zakażenia w Polsce

Łącznie potwierdzono do tej pory w Polsce 7 202 przypadki zakażenia koronawirusem, z czego 618 osób wyzdrowiało, a 263 zmarły. W Małopolsce zakażenie stwierdzono u 537 osób, 13 zmarło, a 14 jest uznawanych za tzw. ozdrowieńców.

godz. 17.35: Resort zdrowia poinformował o kolejnych 153 przypadkach zakażenia koronawirusem, w tym 3 z województwa małopolskiego.

Wśród nich jest jedna kobieta i dwóch mężczyzn, w wieku od 27 do 78 lat. Dwie osoby pochodzą z powiatu suskiego, a jedna z oświęcimskiego. – Aktualnie 2 osoby są hospitalizowane, a jedna przebywa w izolacji – informują pracownicy Biura Wojewody.

W naszym województwie pojawił się kolejny ozdrowieniec. To niepełnoletni mieszkaniec Krakowa, który był hospitalizowany w Szpitalu Specjalistycznym im. S. Żeromskiego w Krakowie

MZ podało także informację o śmierci 12 zakażonych osób. Nie ma wśród nich nikogo z Małopolski.

godz. 10.05: Ministerstwo Zdrowia podało informację o 117 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2, w tym 16 z Małopolski.

Ponadto poinformowano o śmierci kolejnych 6 osób zakażonych. Wśród nich jest 64-letnia mieszkanka powiatu limanowskiego, więcej informacji TUTAJ.

W całej Polsce wyzdrowiało do tej pory 618 osób, u których wcześniej potwierdzono zakażenie koronawirusem. 2 471 osób jest hospitalizowanych, 144 875 osób jest objętych kwarantanną, a 28 665 – nadzorem epidemiologicznym.

UWAGA! TEKST JEST AKTUALIZOWANY. WRÓĆ DO LEKTURY ZA JAKIŚ CZAS PO NOWE INFORMACJE…

grafiki: Biuro Wojewody
fot. ilustr. pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.