KORONAWIRUS RAPORT – 1 czerwca. Coraz więcej ozdrowieńców w naszym regionie

KORONAWIRUS RAPORT – 1 czerwca. Coraz więcej ozdrowieńców w naszym regionie

Łącznie potwierdzono do tej pory w Polsce 24 165 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 11 449 osób wyzdrowiało, a 1 074 zmarły. W Małopolsce zakażenie stwierdzono u 1 232 osób, 40 zmarło, a 883 zostały uznane za ozdrowieńców.

godz. 17.30: Resort zdrowia podał informację o 178 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2, w tym 6 w województwie małopolskim. Mowa o 3 kobietach i 3 mężczyznach, w wieku od 28 do 52 lat. 4 osoby to mieszkańcy powiatu suskiego, a po jednej osobie jest z powiatu chrzanowskiego i oświęcimskiego. Przebywają oni w izolacji.

W Małopolsce kolejne 22 osoby – 10 kobiet i 12 mężczyzn, w wieku od 9 do 63 lat – nie mają już objawów COVID-19. Po 5 osób jest z powiatu bocheńskiego i myślenickiego, po 4 osoby są z powiatu limanowskiego i oświęcimskiego, 2 osoby to mieszkańcy Krakowa, natomiast po 1 osobie jest z powiatu wielickiego i chrzanowskiego.

godz. 10.00: Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 202 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, w tym 1 w Małopolsce. Mowa o mężczyźnie w sile wieku z powiatu oświęcimskiego, który przebywa obecnie w szpitalu.

Dobre wieści – mamy w województwie trzech kolejnych ozdrowieńców. Są to dwie kobiety (jedna w sile wieku, druga starsza) oraz mężczyzna (w sile wieku) z powiatu nowosądeckiego, którzy byli izolowani.

UWAGA! TEKST JEST AKTUALIZOWANY. WRÓĆ DO LEKTURY ZA JAKIŚ CZAS PO NOWE INFORMACJE…

grafiki: Biuro Wojewody
fot. ilustr. pexels.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.