Konspol wspiera X Forum III Wieku w Nowym Sączu!

Konspol wspiera X Forum III Wieku w Nowym Sączu!

Firma Konspol została partnerem biznesowym jubileuszowego X Forum III Wieku w Nowym Sączu. O srebrnej gospodarce, aktywizacji osób starszych oraz ich uczestnictwie w życiu publicznym eksperci będą dyskutować w dniach 5-8 września w Bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. 

X Forum III Wieku jest wydarzeniem organizowanym w ramach XXVIII Forum Ekonomicznego. W drugim tygodniu września przyciąga ono tysiące osób zaangażowanych w aktywizację oraz poprawę jakości życia seniorów w Polsce. Ważnym punktem forum będzie odnajdywanie rozwiązań, które mogą kształtować politykę senioralną w Polsce. Event z pewnością obfitował będzie w inspirujące debaty i przemówienia na tematy takie jak  ochrona zdrowia osób starszych, ich potencjalny wpływ na gospodarkę oraz edukacja.

Jedną z misji firmy Konspol jest zaangażowane w inicjatywy mające służyć społeczeństwu. Na forumowiczów czeka m.in. degustacja produktów, opartych o tradycyjne receptury. Obecność firmy będzie widoczna w zaaranżowanych przestrzeniach w miejscu wydarzenia oraz w materiałach przygotowanych dla uczestników. 

Konspol od lat aktywnie uczestniczy w wielu akcjach społecznych o zasięgu lokalnym jak i ogólnopolskim. Firma występuje jako główny partner w takich wydarzeniach jak bieg „Policz się cukrzycą” oraz „Color Run”. Ponadto firma wspiera m.in. Klub Sportowy Narciarnia i Klub Karate Tradycyjnego z Nowego Sącza, a także szkoły i przedszkola oraz imprezy strażackie.

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama