KONKURS. Rozdajemy kilkanaście nagród czytelnikom portalu DTS24

KONKURS. Rozdajemy kilkanaście nagród czytelnikom portalu DTS24

Trwa plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądeccyzczny. Z tej okazji organizator wydarzenia (Stowarzyszenie Dla Miasta Nowy Sącz) przygotował dla Czytelników portalu DTS24 całkiem pokaźną pulę nagród. Szczegóły konkursu opublikowaliśmy na naszym profilu Facebook – DTS24.

Oto co można wygrać:
1. Trzy wejściówki, obejmujące wejście na Wieżę widokową + wjazd i zjazd koleją krzesełkową o wartości 99 złotych każda. Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju to unikalne miejsce na mapie Polski. Skryta w sercu Beskidu Sądeckiego, pośród przepięknych lasów pasma Jaworzyny Krynickiej 49,5 metrowa wieża o wyjątkowej, drewnianej konstrukcji i prowadząca do niej ponad kilometrowa ścieżka przyrodniczo-edukacyjna zapewniają nie tylko przepiękne widoki, ale również relaks i odprężenie. To też pierwsza w Polsce Wieża widokowa w koronach drzew o unikatowej drewnianej konstrukcji.
2. Jeden karnet na 4 sesje w 4fitsudio o wartości: 439 złotych. Dokładna zawartością takiego pakietu: Cennik usług – 4fitstudio.pl oraz Trening EMS – 4fitstudio.pl
3. Klub OXY GYM. Jeden karnet miesięczny OPEN o wartości 109 złotych, dwa treningi personalne EMS o wartości 119 złotych, pięć wejściówek pojedynczych OPEN o wartości 20 złotych każda. Wszystkie informacje dotyczące danych pakietów dostępne są na stronie www.oxygym.pl
4. Pięć pojedynczych voucherów do Bubble Tea w Nowym Sączu | Bubbles-Candies.pl
5. Pięć pojedynczych wejscówek do Lasser Shot w Nowym Sączu

Szansę na zdobycie każdej z tych nagród ma ten, kto:
– pod konkursowym postem oznaczy osobę, z którą chciałby się podzielić prezentem
– udostępni konkursowy post
– jest lub dołączy do grona osób lubiących profil DTS24
Ważne: konkurs trwa do 16 lutego do godziny 22:00 (najbliższy czwartek). Laureaci zostaną wskazani w komentarzu pod konkursowym postem – jeszcze tego samego dnia – wraz z informacją o wygranej nagrodzie. Odbiór nagród odbywa się w biurze redakcji Dobrego Tygodnia Sądeckiego (poniedziałek – piątek godz. 9:00-14:00).

Share on twitter
Share on facebook