Konkurs DTS24 rozstrzygnięty. Laureat odebrał dziś voucher o wartości 500 złotych

Konkurs DTS24 rozstrzygnięty. Laureat odebrał dziś voucher o wartości 500 złotych

konkurs DTS, olma oil, laureat, nowy sącz, nowa stacja bezobsługowa

Rozstrzygnęliśmy dziesięciodniowy konkurs, w którym nasi Czytelnicy rywalizowali o paliwowy voucher o wartości 500 złotych. Laureatem został Tomasz Dyda, który dziś odebrał nagrodę główną z rąk właściciela stacji. Konkurs trwał od 21 grudnia do 31 grudnia 2022 roku. Serdeczne gratulacje dla zwycięzcy.

Nowo otwarta bezobsługowa stacja Olma Oil mieści się w Nowym Sączu przy ulicy Jana Pawła II 23. Jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce. Dlaczego? Posiada automat, który z miejsca drukuje fakturę. Nowością jest także funkcjonalność płatnicza. Wrzucając do automatu banknot dwustuzłotowy, nie trzeba tankować za całą kwotę. Jeśli ktoś zdecyduje się zatankować połowę, otrzyma paragon, a pozostałą część będzie mógł dotankować w dowolnej chwili – na każdej z czterech dostępnych stacji Olma Oil.

Co jeszcze nowego na stacji przy ul. Jana Pawła 23? Płyn Adblue także z możliwością zakupu poprzez automat. To bodaj pierwsza taka możliwość w Polsce. Co najbardziej istotne: cena paliwa jest relatywnie niższa aniżeli w innych stacjach.

Czytaj także: Z OSTATNIEJ CHWILI: Poważny wypadek w Łomnicy-Zdroju. Droga zablokowana. Konieczne wsparcie helikoptera LPR

Fot: Dawid Kulig / Adrian Maraś

Share on twitter
Share on facebook