Konkurs dla kreatywnych. Wyobraźnia start! Zaprojektuj logo dla kultury

Na swoje znaki rozpoznawcze czekają grupy teatralne i młodzieżowe: „Cudoki- Szuroki” i „MOCNI” oraz dwie nowe inicjatywy Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu: Sądecki Teatr Muzyczny i Teatr Lalek TEN (Teatr Ewentualnie Normalny). Sztab dowodzenia placówką ogłasza zatem konkurs na projekty logotypów. Organizatorzy liczą na zainteresowanie równie wysokie, jak w przypadku poprzedniego konkursu, w którym poszukiwano logotypów dla samego ośrodka oraz dwóch jego sztandarowych imprez: Sądeckiej Jesieni Teatralnej oraz Dziecięcego Festiwalu Kulturalnego.

wsb3

Na zwycięzców czekają nagrody.

– Gdy ogłaszaliśmy konkurs na logotyp dla MOK, Sądeckiej Jesieni Kulturalnej i Dziecięcego Festiwalu Kulturalnego, nie spodziewaliśmy się. że przyjdzie nam oceniać ponad trzysta gotowych projektów. Komisja konkursowa miała naprawdę twardy orzech do zgryzienia zwłaszcza, że każdy kolejny projekt zaskakiwał nas czymś zupełnie nowym – informuje Benedykt Juliusz Polański, dyrektor placówki.

Do poprzedniego konkursu zgłosiło się ponad stu uczestników z całego kraju, którzy zaprezentowali swoje koncepcje logotypów. Były wśród nich zarówno te oparte o klasyczne wzorce, jak i zupełnie innowacyjne. Duże zainteresowanie tematyką sprowokowało władze MOK do organizacji następnego konkursu.

-Zależy nam na stworzeniu znaków graficznych, z którymi mogliby się identyfikować nie tylko członkowie grup artystycznych, ale i ich sympatycy. Na swoje logo czekają doskonale znane z naszej sceny grupy teatralne i młodzieżowe: „Cudoki- Szuroki” i „MOCNI” oraz Sądecki Teatr Muzyczny i Teatr Lalek TEN dodaje dyrektor.

Na autorów zwycięskich projektów czekają nagrody finansowe w wysokości tysiąca złotych  za każdy projekt.

 

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]