Końcowy etap remontu spowoduje dodatkowe utrudnienia [FOTO]

Końcowy etap remontu spowoduje dodatkowe utrudnienia [FOTO]

Remont ulicy Zielonej ma zakończyć się przed świętami Bożego Narodzenia, a Miejski Zarząd Dróg zapowiedział już termin finalnych działań i niestety związanych z tym utrudnień. Co ważne, to nawet mieszkańcy będą mieli problem z dojazdem do swoich domów.

– Informujemy, iż w dniach 18-20 grudnia, czyli od środy do piątku, układane będą ostatnie warstwy nawierzchni asfaltowej ulicy Zielonej na całym zakresie przebudowy. Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką do zjazdu na Biedronkę przed rondem z ulicą Jana Pawła II oraz Wyspiańskiego – dowiadujemy się od urzędników Miejskiego Zarządu Dróg.

Bardzo ważna kwestia dotyczy utrudnień również związanych z dojazdem do okolicznych posesji. – W tych dniach będzie wyłączona możliwość dojazdu do posesji, w momencie wykonywania robót na danym odcinku – czytamy w komunikacie sądeckich drogowców.

Czytaj także: Przed świętami na chwilę zamkną ulicę Węgierską [ZDJĘCIA]

fot. Michał Śmierciak

Filmoteka dts24

217 Videos