Koncert zespołu FLYING LION już 13 października w Nowym Sączu!

Koncert zespołu FLYING LION już 13 października w Nowym Sączu!

W najbliższy piątek – 13 października w godzinie 20:00 w AtelieR Jazz Club w Nowym Sączu – niezwykłe muzyczne wydarzenie: zespół FLYING LION zaprezentuje swoje unikatowe kompozycje.

„The Day Before”, „Entre Palabras” czy „Chinese Love Song”, to tylko przedsmak tego, co znajdziemy na debiutanckim albumie pod tytułem „Flying Lion”.  Trio o tej samej nazwie zostało założone i prowadzone przez Andrzeja Święsa, który jest jednocześnie autorem granych przez  zespół kompozycji.

Andrzej Święs to urodzony w Nowym Sączu absolwent Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu (2005) oraz Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (2008). W swoim dorobku fonograficznym ma ponad pięćdziesiąt nagranych albumów jako sideman. Większość z nich otrzymała nominacje do Nagrody Muzycznej Fryderyk.

We współpracy z gitarzystą Rafałem Sarneckim oraz perkusistą Pawłem Dobrowolskim powstało dziesięć wyjątkowych utworów. Każdy z nich przedstawia szeroką paletę stylistyczno – dźwiękową. Od form ad libitum, poprzez struktury zorganizowane  rytmicznie, do swobodnej improwizacji, muzyka płynnie łączy różne style, wywołuje jedyne w swoim rodzaju wrażenia i emocje i  tworzy przy tym spójną narrację.

Album Flying Lion jest podróżą samą w sobie i do tej podróży zapraszamy już 13 października o godzinie 20:00 w AtelieR Jazz Club przy ulicy Zielonej 45 w Nowym Sączu! Bilety w cenie 60 zł można zarezerwować tutaj

 

Czytaj także: Kosmiczne „Słońce Kopernika” Teatru Kamienica

FL BAND

fot. archiwum Flying Lion

 

 

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama