Koncert piosenek z bajek Disney’a i nie tylko. MOK zaprasza!

Koncert piosenek z bajek Disney’a i nie tylko. MOK zaprasza!

Już wkrótce, gdyż 12 czerwca, odbędzie się koncert „Mamo, Tato… zaśpiewaj mi bajkę”. W programie najpiękniejsze piosenki z bajek Disney’a i nie tylko, a całe wydarzenie odbędzie się w ramach Dziecięcego Festiwalu Kulturalnego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu.

Sinfonia Carpathia to młoda, dynamicznie rozwijająca się kameralna orkiestra. Zespół został założony w Nowym Sączu w 2018 roku przez skrzypka Bartosza Życzyńskiego, a współtworzą go absolwenci polskich i zagranicznych uczelni muzycznych, soliści, kameraliści, laureaci wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów, pochodzący głównie z Sądecczyzny. Orkiestra działa z ramienia Stowarzyszenia Artystycznego Carpathian, którego celem jest upowszechnianie muzyki i promowanie młodego pokolenia twórców oraz wykonawców na terenie regionu oraz poza jego granicami. Misją artystów jest tworzenie ambitnej i profesjonalnej formacji opartej na pasji do muzyki.

Efektem pracy artystów są koncerty i nagrania, które dają im możliwość prezentacji swoich umiejętności, a publiczności odbioru wrażeń muzycznych na najwyższym poziomie.

W programie najpiękniejsze piosenki z bajek Disney’a i nie tylko w aranżacjach: Ewy Borcz, Adama Jarzmika, Macieja Niecia, Wojciecha Zwierniaka.

Bilety w cenie 65 zł (55 zł z kartą nowosądeczanina) do nabycia na stronie MOK (kliknij TUTAJ).

WYKONAWCY

Sinfonia Carpathia
Maciej Kotarba (dyrygent)
Kuba Jurzyk, Natalia Szczypuła, Tomasz Jarosz (soliści)
Bartosz Życzyński (koncertmistrz)
Fot. www.mok.nowysacz.pl
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.