Komunikat Sandecji: serdecznie przepraszamy kibiców

Dziś na oficjalnej witrynie klubu z Kilińskiego Sandecja.pl pojawił się komunikat nawiązujący do wydarzeń z soboty, gdy przed meczem Sandecji Nowy Sącz z Wisłą Kraków (0:0) doszło do zgrzytu organizacyjnego, w efekcie którego nie wpuszczono kilkuset fanów chcących obejrzeć zawody na żywo. Kibice chcieli zakupić wejściówki w kasach stadionu w Niecieczy, gdzie rozgrywano mecz, ale było to… niemożliwe.

W związku z sytuacją jaka miała miejsce przed sobotnim spotkaniem Sandecji z Wisłą Kraków, chcieliśmy serdecznie przeprosić wszystkich kibiców, którym nie udało się zakupić biletów bezpośrednio przed meczem w Niecieczy.

Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i Klub dołoży wszelkich starań, aby już nigdy się nie powtórzyła. Informujemy również, że wobec osób odpowiedzialnych za zaistniałe okoliczności wyciągnięte zostały konsekwencje.

Jednocześnie przepraszamy, iż informacja ta pojawiła się dopiero dziś, ale od początku tygodnia zmagamy się z awarią serwera. Stąd też wynikała czasowa niedostępność naszych stron internetowych.

Byłem widziałem i czegoś takiego nie chciałbym więcej przeżywać. Tak nie funkcjonuje profesjonalny klub piłkarski, klub Ekstraklasy – skomentował sobotnie zajście Pan Piotr, kibic z Nowego Sącza, który chciał nabyć wejściówkę bezpośrednio w Niecieczy.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Szok! Tłumy kibiców nie mogą kupić biletów na mecz Sandecji z Wisłą. „Padają przekleństwa”

Fot. Archiwum Dts24.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.