Kolejny zawodnik odchodzi z Sandecji Nowy Sącz

Kolejny zawodnik odchodzi z Sandecji Nowy Sącz

Za porozumieniem stron z drużyną „Biało-Czarnych” żegna się napastnik – Dawid Wolny. 27-letni zawodnik występował w zespole podczas rundy jesiennej, sezonu 2021/2022. 

Wywodzący się z Opola piłkarz rozegrał w barwach drużyny z Nowego Sącza osiemnaście występów w Fortuna I liga, a także jeden mecz w Pucharze Polski. W tym czasie zdobył jedną bramkę w meczu 17. kolejki przeciwko Arce Gdynia.

W przeszłości grywał w takich zespołach jak: Odra Opole, MKS Kluczbork czy Skra Częstochowa. Na razie nie wiadomo do jakiego klubu trafi zawodnik.

To kolejne pożegnanie zawodnika z Sandecją Nowy Sącz w ostatnim czasie. Kilka dni temu informowaliśmy, iż z klubem rozstał się doświadczony 36-letni Maciej Małkowski. O tym możesz przeczytać TUTAJ.   

Przypominamy, iż jutro – 27 stycznia, o godzinie 12., MKS Sandecja Nowy Sącz rozegra swój kolejny sparing, w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Przeciwnikiem drużyny Dariusza Dudka będzie Zagłębie Sosnowiec. W pierwszym spotkani „Biało-Czarni” przegrali 3:5 z Ruchem Chorzów, na stadionie Prądniczanki Kraków.

fot. Sandecja Nowy Sącz

Czytaj również: Kto zostanie Najpopularniejszym Sportowcem Ziemi Sądeckiej? Sprawdź nazwiska zawodników, którzy przeszli do finału

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.