Kto zostanie Najpopularniejszym Sportowcem Ziemi Sądeckiej? Sprawdź nazwiska zawodników, którzy przeszli do finału

Zakończył się pierwszy etap głosowania w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny w roku 2021. Spośród ponad 100 zgłoszonych kandydatów wyłonionych zostało 15 finalistów, którzy powalczą o tytuł. Najwięcej głosów w pierwszej turze zdobyła karacistka Klaudia Kowalska (18%). Tuż za nią, z 14% uplasował się rajdowiec, Daniel Stawiarski. Trzecie miejsce na tym etapie zajęła koszykarka Aleksandra Michalska (12%). Czy wśród nich znajduje się zwycięzca?

Od dzisiaj można wysyłać głosy, które zadecydują o tym, kto zostanie laureatem konkursu. Głosowanie w pierwszym etapie odbywało się za pośrednictwem wiadomości sms, od 5 do 26 stycznia br. Poniżej prezentujemy pełną listę osób, które przeszły do finału konkursu i powalczą o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny roku 2021. Tuż za podium, z 8% głosów uplasowali się – piłkarz Sebastian Rejentowicz i siatkarz Fabian Rokita.

II etap głosowania kończy się 6 lutego. Natomiast finałowa gala z oficjalnym podsumowaniem odbędzie się 11 lutego. To wtedy dowiemy się – kto został Najpopularniejszym Sportowcem Ziemi Sądeckiej roku 2021.

Przypominamy, iż głosować można wg. wzoru – numer: 72480, treść: TYP.SR.x 1,2,3 itd. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).Aktualne wyniki głosowania można śledzić TUTAJ. Z kolei, szczegółowy regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia dla Miasta Nowego Sącza, w zakładce Sportowiec-2021.

Czytaj również: XXX FINAŁ WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Na nowosądeckiej scenie m.in. Püdelsi i Kordian