Kolejny incydent drogowy. Zderzenie dwóch samochodów w Cieniawie (zdjęcia)

Kolejny incydent drogowy. Zderzenie dwóch samochodów w Cieniawie (zdjęcia)

cieniawa, zderzenie dwóch samochodów

Prawdopodobnie bardzo śliska droga była jednym z głównych czynników, który doprowadził dziś popołudniu do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Cieniawie. Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób. Jedna uskarżała się na dolegliwości.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie w naszym rejonie. W Mszanie Dolnej dachował dziś samochód osobowy a dwie osoby trafiły do szpitala. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

– Droga była bardzo śliska. To było zderzenie samochodów marki Audi oraz Peugeot. Jedna z podróżujących (kobieta) zgłaszała dolegliwości bólowe i została oddana opiece Pogotowia Ratunkowego – mówi w rozmowie z naszym portalem dyżurny operacyjny z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Straż przyjęła zgłoszenie o godzinie 14:15. Na miejscu pracowały załogi JRG 1 Nowy Sącz, OSP Ptaszkowa, OSP Cieniawa a także OSP Królowa Górna.

– Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Osobę poszkodowaną przekazano załodze karetki Pogotowia Ratunkowego. Odłączono akumulatory w pojazdach. Przepchnięto uszkodzony samochód na pobocze drogi. Na miejscu pozostał patrol Policji prowadzący czynności dochodzeniowe – informuje PSP Nowy Sącz.

Czytaj także: Niebezpiecznie w pierwszym dniu Świąt. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Fot: KMPSP / OSP Cieniawa

Share on twitter
Share on facebook