Kolejne zwycięstwo sądeczanek

W I Lidze Małopolski Siatkówki Kobiet zespół STS Sandecja Nowy Sącz wygrał kolejny mecz i ze sporą przewagą prowadzi w tabeli.

VIII Kolejka
STS Sandecja Nowy Sącz – UMKS Kęczanin Kęty 3:1 (25:14, 25:10, 20:25, 25:13)
Sędziowali: Mirosław Haczek i Krzysztof Pierzchała.

STS Sandecja: Rams, Fałowska, m. Wojta, Drąg, Kiławiec, Bogacka, Tokarczyk – libero oraz Gabryś, Długosz,. D. Wojta, Góra.
UMKS Kęczanin: Drabińska, Jóźwin, Naglik, Kolasa, Łozińska, Moskal, Gurbiel – libero oraz Marchewska, Sidło.
Faworytem spotkania były sądeczanki i przez pierwsze dwa sety to potwierdzały. Szybkie rozegranie, i mocne ataki dawały punkty i wygrane. Po dość łatwych zwycięstwach i prowadzeniu 2:) w setach, w trzecim wkradła się dekocentracja. Rywalki grające bardzo ambitnie wykorzyystał tę nonszalancjęi wygrały. Zrobiło się nerwowo. Trener STS Sandecja w przerwie starał się pobudzić sowje siatkarki i to się udało. W czwartej części meczu sądeczanki znów zagrały na swoim poziomie łatwo ogrywając zespół z Kęt.
Do końca rundy zasadniczej sądeczanki mają do rozegrania dwa mecze. A później turnieje barażowe o awans do II ligi centralnej.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.