Kolejna wygrana rezerw Sandecji

Wbrew wynikowi nie był to łatwy mecz dla rezerw Sandecji. Podopieczni Janusza Świerada musieli się napracować by ograć rywali. Była to siódma wygrana rezerw w tym sezonie.

Sandecja II Nowy Sącz – Orkan Szczyrzyc 4-0 (1-0)
1:0 Szymon Kuźma 14, 2:0 Szymon Kuźma 51, 3:0 Mateusz Dara 63, 4:0 Patryk Orlof 76.
Sędziował: Michał Śląski (Tarnów).
Żółte kartki: Kacper Smoleń – Józef Gargas.
Sandecja II: Szymon Tokarz – Kacper Smoleń, Tadeusz Socha, Michał Szeliga, Miłosz Kłahur (79 Dominik Urban), Sebastian Szczepański (63 Wiktor Żołądź), Mateusz Dara, Adrian Danek, Hubert Maślanka (74 Patryk Orlof), Szymon Kuźma, Kamil Palacz (59 Sebastian Wąchała).

Orkan: Krzysztof Piwowarczyk – Józef Gargas, Mateusz Zdun (11′ Tomasz Olejarz), Daniel Nowak, Maciej Śliwa, Damian Wsół (85′ Mateusz Wojtasiński), Adrian Mrozek, Kamol Rosiek (60 Piotr Czech), Kamil Lupa (75 Dawid Kurczab), Marcin Krywoborodenko, Michał Tabor (60 Bartłomiej Limanówka).
Gospodarze byli faworytami spotkania i szybko to udowodnili, bo już w 14 minucie rozgrywający bardzo dobre zawody Szymon Kuźma zdobył pierwszego gola. Wydawało się, że szybko konto Sandecji II się powiększy, ale piłkarze Orkana prowadzeni przez Tomasza Szczepańskiego dobrze się bronili i wynik nie uległ zmianie. Po przerwie rezerwy Sandecji, w szeregach których wystąpiło kilku zawodników z pierwszego zespołu, przyśpieszyli grę i posypały się gole. Swojego drugiego zdobył Szymon Kuźma, a kolejne również strzelili młodzi wychowankowie Janusza Świerada. Po szybkich akcjach i dośrodkowaniach Sebastiana Szczepańskiego oraz Adriana Danka gola zdobył Mateusz Dara oraz Patryk Orlof.
Najbliższy tydzień będzie trudny dla drugiego zespołu Sandecji. Już w środę biało czarni zagrają zaległy mecz z Watrą, a w sobotę z Limanowią. Oba na wyjeździe.