Kolejna tragedia. Zwłoki 34-latka znaleziono w korycie rzeki

Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok 34-letniego mężczyzny, które znaleziono dwa dni temu w Krynicy-Zdroju. Badania mają ostatecznie wyjaśnić przyczynę tragedii.

Renault2

Ciało zostało znalezione w ubiegłą niedzielę w korycie rzeki Słotwinianka. Zawiadomienie wpłynęło do dyżurnego krynickiego komisariatu przed godziną 7.

- Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali osobę zgłaszającą oraz załogę karetki pogotowia, której lekarz stwierdził zgon 34-letniego kryniczanina - relacjonuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak z KMP w Nowym Sączu.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok, a także przepytali świadków. Wstępnie ustalili, że do śmierci mieszkańca Krynicy-Zdroju nie przyczyniły się osoby trzecie, a mężczyzna najprawdopodobniej  w wyniku nieszczęśliwego wypadku spadł z pobliskiego mostku do koryta rzeki. Niestety kryniczanin zmarł na miejscu.

Fot.ilustracyjne/pixabay

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.