Kolejna tragedia w naszym regionie. Nie żyje 50-latek. Drugi mężczyzna walczy o życie

W naszym regionie doszło dziś do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku. Na ulicy Zielonej w miejscowości Łostówka (gmina Mszana Dolna) osobówka zderzyła się z zaparkowanym autem ciężarowym. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

– Około 18:40 w miejscowości Łostówka z nieznanych przyczyn kierowca Fiata wjechał w zaparkowany pojazd ciężarowy z naczepą – relacjonuje w rozmowie z nami sierżant Paweł Kobiałka z KWP w Krakowie.

Jak informuje policjant, samochodem osobowym podróżowały trzy osoby. Jedna z nich została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a druga przez karetkę. Trzeci z mężczyzn został przebadany i pozostał na miejscu zdarzenia. Niestety, 50-letni kierowca Fiata zmarł w karetce. Natomiast mężczyzna przetransportowany przez LPR do szpitala w Krakowie walczy o życie. Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu limanowskiego.

Na miejscu pracują policyjni technicy oraz prokurator.

Przypomnijmy, że do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś także w Witowicach Górnych, gdzie samochód osobowy zderzył się z autobusem. Więcej informacji TUTAJ.

fot. ilustr. pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.