Łukasz Gaj, Jakub Oczkowski oraz Alexsander Martinez wystąpią przed krynicką publicznością we wtorek, 23 stycznia. Premiera koncertu "Kolędy na Trzech Tenorów" rozpocznie się o godz. 20.00 w Kościele Zdrojowym (parafia Najświętszej Maryi Panny) w Krynicy - Zdroju. Koncert poprowadzą dziennikarka TVP Kraków Magdalena Drohomirecka oraz artysta estradowy i konferansjer Łukasz Lech. Wstęp wolny. 

Renault2

-To będzie wspaniałe wydarzenie. Zaśpiewają jedni z najlepszych tenorów: Łukasz Gaj, Jakub Oczkowski, który podczas festiwali kiepurowskich wcielał się w postać śpiewaka Jana Kiepury - mówi Łukasz Lech. - Zaśpiewa także Alexander Martinez. To utalentowany Filipińczyk, który mieszka w Polsce. Był finalistą programu "Mam talent" .

Muzykom towarzyszyć będzie orkiestra pod dyrekcją Mieczysława Smydy.

Podczas koncertu przeprowadzona zostanie kwesta podczas której zbierane będą tatki na organy w Kościele Zdrojowym.

Wywiad z Łukaszem Lechem, pomysłodawcą widowiska "Uśmiechnij się z Kiepurą", organizowanym w ramach Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy - Zdroju, przeczytasz już w najbliższym wydaniu Dobrego Tygodnika Sądeckiego, w czwartek, 18 stycznia. 

Fot. Centrum Kultury w Krynicy - Zdroju.  

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.