Koła, owale czy nausznice? – jakie kolczyki dobrać do krótkich włosów?

Koła, owale czy nausznice? – jakie kolczyki dobrać do krótkich włosów?

bonore.pl

Krótkie włosy to fryzura na jaką decyduje się coraz więcej kobiet. Wpływ na to niewątpliwie ma wygoda czy szybkość w jej wystylizowaniu. Pozostałe minuty przed lustrem można zatem wykorzystać na dobór odpowiedniej do fryzury biżuterii. Oczywiście, każda kobieta zakłada to co lubi i w czym czuje się najlepiej…jednak warto zagłębić się w kilka reguł dotyczących doboru najlepszej biżuterii do konkretnej długości włosów. Drogie Panie, nie pożałujecie – sklep Bonore ma dla Was wszystkie potrzebne i unikatowe błyskotki.

Krótkie włosy nie tylko wpływają na wygodę osoby, która się na nie zdecydowała, ale przede wszystkim stanowią niesamowitą okazję do uzupełnienia uczesania o przyciągające uwagę błyskotki. Dodatkowo taki typ fryzury odsłania szyję oraz uszy przez co kolczyki stają się bardziej zauważalne niż w przypadku włosów długich, które są dalece bardziej wymagające pod kątem dobrania odpowiedniego typu biżuterii. Takie wyeksponowanie przy krótszych włosach daje również więcej możliwości stylistycznych co do wyboru kolczyków. Jakie więc będą odpowiednie typy dla posiadaczek fryzur krótko ściętych?

Na co zwrócić uwagę przy doborze biżuterii?

Krótkie włosy naturalnie odsłaniają kobiece uszy i szyję co zdecydowanie warto wykorzystać przy wyborze ulubionej biżuterii. Przy tym pamiętać jednak należy, że kształt twarzy (uwypuklony jednak poprzez krótką fryzurę) jest istotny przy procesie decyzyjnym i warto wziąć go pod uwagę. Przykładowo przy owalnym typie twarzy lepiej zrezygnować z geometrycznych kształtów, a postawić na te owalne i podłużne, które wysmuklą rysy oraz dodatkowo podkreślą szyję. Przy tym warto pamiętać również o odpowiednim wyborze kruszcu – dzięki temu dobrana biżuteria będzie jeszcze bardziej zwracać uwagę innych.

Duże czy małe?

Kobiety posiadające krótkie włosy często mogą spotkać się ze stwierdzeniem, że przy ich fryzurze biżuteria musi być szczególnie szalona i jak najbardziej ściągająca na siebie wzrok. W rzeczywistości nie koniecznie tak to wygląda. Wszelkiego rodzaju biżuteria jaką kobieta na siebie zakłada powinna podyktowana być tym jak się ona czuje bądź jak chce się w danym momencie czuć. Duże kolczyki przy krótkich włosach z pewnością przyciągną więcej spojrzeń. Założenie ich zatem wymaga pewności siebie i pewnej dozy odwagi. Taki efekt przyniosą duże koła z dodatkowymi zdobieniami bądź długie, wiszące kolczyki z ulubionymi kamieniami.

Jednak przez wzgląd na to, że krótka fryzura odsłania uszy kobiety delikatna biżuteria również w tym przypadku okaże się efektywna w swym klasycznym stylu. W tym celu idealnie sprawdzą się proste kolczyki typu wkrętki ozdobione cyrkoniami, które mieniąc się w słońcu nie pozostaną niezauważone. Niesamowity efekt zapewnią również delikatne nausznice, które pięknie oplotą widoczne przy krótkich włosach uszy. Ten typ kolczyków wciąż nie jest szczególnie popularny przez co niezaprzeczalnie będzie stanowił unikatową ozdobę.

Asymetryczna fryzura

Czasami już sam sposób w jaki włosy zostały ścięte przyciąga wystarczająco dużo uwagi. Warto zatem szaleć z rozsądkiem i nie przesadzać ze zbyt przesadnym akcentowaniem zakładanej biżuterii przy tak wystylizowanych włosach. Idealnym rozwiązaniem będzie postawienie na proste, klasyczne formy jak niewielkie trójkąty, kwadraty czy koła. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie aby wzmocnić swój wygląd właśnie poprzez dobranie wyraźnych kolczyków do asymetrycznej fryzury. Z pewnością stworzy to szczególne połączenie idealne na przyjęcia i wieczorowe wyjścia gdzie kobieta pragnie pozostawać w centrum uwagi. Jednak przy okazjach formalnych np. w pracy warto zostać przy klasycznym wariancie, który podkreśli urodę właścicielki ale jej nie przytłoczy.

Gdzie znaleźć odpowiednią biżuterię?

Wszystkie polecane typy kolczyków oraz więcej unikatowych inspiracji kobiety znajdą na stronie internetowej https://bonore.pl/bizuteria-wszystkie-produktySklep oferuje nieograniczoną ilość produktów od topowych marek. Znaleźć tam można biżuterię od Guess, Skagen czy Coeur de Lion. Tak szeroki wybór wielu znanych marek pozwoli kobietom dobrać idealne kolczyki do swojego typu ścięcia włosów. To jednak nie wszystko. Bonore swoim klientom oferuje również możliwość zaczerpnięcia wiedzy odnośnie doboru konkretnych rodzajów biżuterii biorąc pod uwagę np. różne typy urody. Robi to poprzez prowadzenie obfitego w merytoryczne treści bloga. Zamieszczane na nim wpisy w profesjonalny, ale równocześnie przystępny, sposób przedstawiają rady i reguły doboru biżuterii do konkretnych stylizacji tak aby podkreślić wyjątkowość danej osoby.

Na stronie https://bonore.pl/bizuteria-damska/kolczyki-damskie znaleźć można również ogrom inspiracji dotyczących tego jak skomponować przedstawiane kolczyki. Staranne ujęcia posłużą jako idealny przykład użycia konkretnej biżuterii w zestawieniu z wystylizowaną fryzurą.

Zaopatrzone w zdobytą na Bonore wiedzą kobiety o krótkich włosach perfekcyjnie dopasują biżuterię do swojego ścięcia, typu urody oraz kształtu twarzy. Drogie Panie, przy każdym wyjściu, czy to formalnym czy nie, będziecie się liczyć wyłącznie wy.

Artykuł partnera

Przeczytaj również:

Jak zabezpieczyć dom przed wyjazdem na wakacje? 6 rzeczy w domu, o które warto zadbać przed wyjazdem